Butiran produk
I / O konektor 0.8 I / O Rec Hsg Embs c Hsg Embs rakitan 4Ckt
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Pemasangan | SMD / SMT |
|---|---|
| Pemasangan | Sudut siku |
| Arus nominal | 1.5 A |
| Gaya terminasi | SMD / SMT |
| Material housing | Thermoplastic |
| Jumlah posisi | 4 posisi |
| Kategori produk | Konektor I/O |
| Unit Weight item | 0.021249 oz |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor I/O |
| Suhu operasi maksimum | + 50 °C |
| Tegangan nominal | 30 V |
Show 7 more specs
| RoHS item | Ya |
|---|---|
| Subkategori | Konektor I/O |
| Warna | Hitam |
| Kemasan | ['Cut Tape', 'MouseReel', 'reel'] |
| Suhu operasi minimum | 0 °C |
| Pitch item | 0.8 mm |
| Material kontak | Timah |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 59110-0478: SMD / SMT. Pemasangan disenaraikan sebagai SMD / SMT. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Thermoplastic. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
MWDM2L-15P-4K5-30M
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 15CNT pin #24AWG
MWDM1L9P-6K5-60B
konektor D-Sub Micro-D
MWDM2L-25P-6J7-10B
konektor D-Sub Micro-D
MWDM2L-9PCBSNU-.140
konektor D-Sub Micro-D mikro D PCB 9PIN dengan O JKPOST.140"TAIL NI
G46M2013201AWEU
HDMI, Displayport dan DVI konektor G46M2013201AWEU-MINI DISPLAYPORT receptacle
2170753-8
I / O konektor CAGE rakitan QSFP28 1X1 GASKET HS
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.