Butiran produk
konektor RF / konektor koaksial plug sudut siku RG58U
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Plug |
|---|---|
| Polaritas | standar |
| Gaya terminasi | Crimp |
| Resistansi isolasi | 5000 MΩ |
| Finishing bodi | Nikel |
| Produk | Konektor |
| Kategori produk | Konektor RF / konektor koaksial |
| Frekuensi minimum | - |
| Frekuensi maksimum | 11 GHz |
| Seri RF | N |
| Impedansi | 50 Ohm |
| Jenis produk | Konektor RF / konektor koaksial |
Show 10 more specs
| Suhu operasi maksimum | + 165 °C |
|---|---|
| Pelapisan kontak | Emas |
| Tegangan nominal | 1 kV |
| Material bodi | Kuningan |
| RoHS item | E |
| Subkategori | Interkoneksi RF |
| Orientasi | Sudut siku |
| Jenis kabel | RG-58A, RG- 58 °C |
| Kemasan | Bulk |
| Suhu operasi minimum | - 65 °C |
Penerangan
MPN rujukan tersedia untuk 5415255-1; pengesahan akhir bergantung pada lukisan, spesifikasi atau BOM. Jika maklumat pemasangan tiada di sini, sahkan daripada lukisan atau keperluan pasangan. Bahan disenaraikan sebagai Kuningan. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
MWDM6L-25P-4E7-48S
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 25CNT pin #24AWG
MWDM2L-37S-4E5-6S
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 37CNT soket #24AWG
QN3300-9141
QN plug solder right angle for RG402
550T003NF1R4K1F02
backshell D-Sub EMI / RFI SPLT BS TOP REAR MT EMI STRN RLF
80337990
MINIBEND cables offer easier handling and installation due to their flexibility.
L17H2170134889
D-Sub Dualport konektor D-SUB, Stamped Signal 3A, Dual Port sudut siku PCB through-hole, F=19.05 mm (.750in), 9 / 15HD (pin / soket, FP=8.89 mm), Flash emas, Bright timah Shell, M3 Threaded Rear Insert, 4*Arrowhead Boardlock
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.