Butiran produk
konektor RF / konektor koaksial jack DECOUPLER sudut siku 75 Ω LO-PRO ESD
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Jack |
|---|---|
| Pemasangan | mounting PCB |
| Polaritas | standar |
| Gaya terminasi | Solder |
| Resistansi isolasi | 5000 MΩ |
| Produk | PCB konektor |
| Kategori produk | Konektor RF / konektor koaksial |
| Frekuensi minimum | - |
| Frekuensi maksimum | 1 GHz |
| Seri RF | BNC |
| Impedansi | 50 Ohm |
| Jenis produk | Konektor RF / konektor koaksial |
Show 11 more specs
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
|---|---|
| Pelapisan kontak | Emas |
| Tegangan nominal | 500 V |
| Material bodi | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| RoHS item | E |
| Subkategori | Interkoneksi RF |
| Orientasi | Sudut siku |
| Jenis kabel | Jack (Female) |
| Kemasan | Tube |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
| Material kontak | Perunggu fosfor |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 5414651-3: mounting PCB. Pemasangan disenaraikan sebagai mounting PCB. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Polybutylene Terephthalate (PBT). Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
36110-2220PE
I / O konektor SCR RT sudut plug through-hole
173109-1188
konektor D-Sub standar FCT D-SUB
RJFTV62A1G
konektor modular / konektor Ethernet Cat6 RJ45 SQ Flange REC Green
B5740-104-F-C-2
4 Pos. female SIL 24-28 AWG kabel konektor kit, untuk Latches (BS Release)
M80-5000000MC-04-PM3-00-000
4 Pos. male SIL horizontal through-board konektor 101Lok
GRF1-P-P-08-E-ST-TH1
konektor RF / konektor koaksial 5.00 mm 50 Ω Ganged mikro-Miniature RF plug, rakitan kabel
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.