Butiran produk
konektor RF / konektor koaksial TWIN sudut siku jack
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Jack |
|---|---|
| Pemasangan | mounting PCB |
| Polaritas | standar |
| Gaya terminasi | Solder |
| Resistansi isolasi | 5000 MΩ |
| Finishing bodi | Nikel |
| Produk | PCB konektor |
| Kategori produk | Konektor RF / konektor koaksial |
| Unit Weight item | 0.375985 oz |
| Seri RF | BNC |
| Impedansi | Non-Constant |
| Jenis produk | Konektor RF / konektor koaksial |
Show 9 more specs
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
|---|---|
| Pelapisan kontak | Emas |
| Tegangan nominal | 500 V |
| Material bodi | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| RoHS item | E |
| Subkategori | Interkoneksi RF |
| Orientasi | Sudut siku |
| Kemasan | Tray |
| Material kontak | Kuningan |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 5228686-1: mounting PCB. Pemasangan disenaraikan sebagai mounting PCB. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Polybutylene Terephthalate (PBT). Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
S9341-45R
female vertikal SMT 脴0.80-1.30 mm Sycamore kontak (T+R)
6116314-2
konektor modular / konektor Ethernet STK MJ ASSEMBLY,2X6,8P CAT5,W / LED
FCC17B25PM680
konektor D-Sub standar 25P pin M3 x 0.5 solder Cup 47000 pF
M80-4855005
25+25 Pos. female DIL 22 AWG kabel konektor kit, Extended Wall, Jackscrews
K22XHT-E9S-NJM
konektor D-Sub standar HT D37 F 318FP GR BRKT J / S MET
SMA3200S-M5006
SMA plug solder clamp right angle for 5006, LL335; 18GHz VSWR1.2
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.