Butiran produk
HDMI, Displayport dan DVI konektor 1.0 HDMI sudut siku HEADER rakitan
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Male |
|---|---|
| Pemasangan | kabel |
| Kemasan | Tray |
| Kategori produk | HDMI, Displayport dan DVI konektor |
| Orientasi | Sudut siku |
| Tegangan nominal | 40 VDC |
| Warna | Hitam |
| Unit Weight item | 0.089561 oz |
| Subkategori | Audio dan Video konektor |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | HDMI, Displayport dan DVI konektor |
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
Show 2 more specs
| Suhu operasi minimum | - 20 °C |
|---|---|
| RoHS item | Ya |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 47151-1052: kabel. Pemasangan disenaraikan sebagai kabel. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
552283-1
I / O konektor plug 24P SCREW LOCK 24-26 AWG
L177TWA7W2SP2SY3R
konektor D-Sub kontak campuran A7W2 lurus soket 10-20A Power / Signal M3
MDM-31SH003P
konektor D-Sub Micro-D
MWDM1L-9S-6K7-5B
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 9CNT soket #26AWG
1404207
konektor modular / konektor Ethernet VS-PPC-C1-SCRJ-POBK- PG9-A4D-OL
500-008N1GH
alat dan hardware D-Sub METAL CVR GSKT HEX SCRW
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.