Butiran produk
I / O konektor SATA SYSTEM plug sudut siku SMT tipe
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Pemasangan | SMD / SMT |
|---|---|
| Pemasangan | Sudut siku |
| Arus nominal | 1.5 A |
| Gaya terminasi | SMD / SMT |
| Material housing | Thermoplastic |
| Jumlah posisi | 7 posisi |
| Produk | SATA konektor |
| Kategori produk | Konektor I/O |
| Unit Weight item | 0.034886 oz |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor I/O |
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
Show 9 more specs
| Peringkat kemudahan terbakar | UL 94 V-0 |
|---|---|
| Tegangan nominal | 15 V |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor I/O |
| Warna | Hitam |
| Kemasan | ['Cut Tape', 'MouseReel', 'reel'] |
| Suhu operasi minimum | - 35 °C |
| Pitch item | 1.27 mm |
| Material kontak | Timah |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 47080-4001: SMD / SMT. Pemasangan disenaraikan sebagai SMD / SMT. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Thermoplastic. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
173112-0082
kontak D-Sub 40 Amp PCB sudut siku soket
138197
M83513/10-B03CP
konektor D-Sub Micro-D
242A14490X
D-Sub Dualport konektor C-FLTR D-SUB DUALPORT ANG 15.88 mm SPACING
MWDM2L-51S-6K1-99M
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 51CNT soket #26AWG
G125-MC12005M3-0300M3
10+10 Pos. male DIL 26 AWG rakitan kabel, 300 mm, double-end, Screw-Lok terbalik Fix
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.