Butiran produk
I / O konektor 0.8 mm HandyLink(TM) plug Connector--2CKT
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Plug (Male) |
|---|---|
| Pemasangan | Through-hole |
| Pemasangan | Vertikal |
| Arus nominal | 1.5 A |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Material housing | Thermoplastic |
| Jumlah posisi | 16 posisi |
| Kategori produk | Konektor I/O |
| Unit Weight item | 0.078837 oz |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor I/O |
| Suhu operasi maksimum | + 85 °C |
Show 9 more specs
| Peringkat kemudahan terbakar | UL 94 V-0 |
|---|---|
| Tegangan nominal | 30 V |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor I/O |
| Warna | Hitam |
| Kemasan | Tray |
| Suhu operasi minimum | - 40 °C |
| Pitch item | 0.8 mm |
| Material kontak | Timah |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 45593-1601: Through-hole. Pemasangan disenaraikan sebagai Through-hole. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Thermoplastic. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
500-008M1KL
alat dan hardware D-Sub
MDM-21SCBR-F222
konektor D-Sub Micro-D mikro 21 F PC sudut siku HT
22543737
Matching pads are designed to match 50 ohm with 75 ohm impedance of two different transmission lines of while preserving signal integrity.
458068
095-850-187-012
RF rakitan kabel HD-BNC ST plug HD-BNC plug Belden4855R 48in
MF53/1x8A_21MXP/21PC24_erg/305
RF rakitan kabel
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.