Butiran produk
konektor RF / konektor koaksial lurus jack PCB
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Jack |
|---|---|
| Pemasangan | mounting PCB |
| Polaritas | standar |
| Gaya terminasi | SMD / SMT |
| Resistansi isolasi | 1 GOhms |
| Finishing bodi | Emas |
| Produk | PCB konektor |
| Kategori produk | Konektor RF / konektor koaksial |
| Frekuensi minimum | - |
| Frekuensi maksimum | 6 GHz |
| Seri RF | MCX |
| Gaya bodi | Lurus |
Show 14 more specs
| Jenis produk | Konektor RF / konektor koaksial |
|---|---|
| Suhu operasi maksimum | + 125 °C |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Tegangan nominal | 335 V |
| Material bodi | Kuningan |
| Impedansi | 50 Ohm |
| Siklus mating | 500 Cycles |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Interkoneksi RF |
| Orientasi | Lurus |
| Jenis kabel | - |
| Kemasan | ['Cut Tape', 'reel'] |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
| Material kontak | Tembaga berilium |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 29K10H-40ML5: mounting PCB. Pemasangan disenaraikan sebagai mounting PCB. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Kuningan. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
ATT-0275-15-SMA-02
Attenuators - Interconnects 15DB DC-18 GHz ATT
632-015-266-032
konektor D-Sub densitas tinggi D SUB receptacle sudut siku HD .125 FP
827919-1
konektor D-Sub standar 37P HD-20 STIFTST
L17RRD2F01100
kontak D-Sub female REAR crimp AU 24-28 AWG
500-051NF5JU6-02
backshell D-Sub
M20-9771646
16 Pos. male SIL vertikal through-board konektor
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.