Butiran produk
konektor RF / konektor koaksial MCX lurus jack .085 S / R emas
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Imej
Klik untuk besarkan.
Specifications
| Jantina penyambung | Jack |
|---|---|
| Pemasangan | - |
| Gaya terminasi | kabel - solder |
| Finishing bodi | Emas |
| Mekanisme penggandingan | Push On |
| Produk | Konektor |
| Kategori produk | Konektor RF / konektor koaksial |
| Frekuensi minimum | - |
| Unit Weight item | 0.041271 oz |
| Frekuensi maksimum | 6 GHz |
| Seri RF | MCX |
| Impedansi | 50 Ohm |
Show 15 more specs
| Jenis produk | Konektor RF / konektor koaksial |
|---|---|
| Suhu operasi maksimum | + 165 °C |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Tegangan nominal | 335 V |
| Isolasi | Tidak terisolasi |
| Material bodi | Kuningan |
| Siklus mating | 500 |
| RoHS item | E |
| Subkategori | Interkoneksi RF |
| Orientasi | Lurus |
| Jenis kabel | RG-405 / U, 0.085 Semi-Rigid |
| Kemasan | Bulk |
| Suhu operasi minimum | - 65 °C |
| Terminasi kontak | Solder |
| Material kontak | Tembaga berilium |
Penerangan
MPN rujukan tersedia untuk 252131; pengesahan akhir bergantung pada lukisan, spesifikasi atau BOM. Jika maklumat pemasangan tiada di sini, sahkan daripada lukisan atau keperluan pasangan. Bahan disenaraikan sebagai Kuningan. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
5864-5003-10
konektor RF / konektor koaksial MCX sudut siku JCK PCB .115LG
D39E30-47S-
MCX plug sudut siku ke MMCX plug using .047 conformable
11_MCX-50-1-14/111_NE
konektor RF / konektor koaksial MCX lurus kabel plug(m)
73415-2381
konektor RF / konektor koaksial MCX plug sudut siku untuk BE BELDEN 1671A (RG405)
252121
konektor RF / konektor koaksial MCX ST crimp plug 316 DBL BRAID emas
095-900-556-100
AMC4 Right Angle Plug to MMCX Straight Plug 1.13 mm 50 Ohm 100 mm
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.