Butiran produk
konektor D-Sub standar C-FLTR ANG SLDR pin 7.19mmPREC MCHND CNT
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | pin |
|---|---|
| Jantina penyambung | Pin (Male) |
| Pemasangan | Sudut siku |
| Pemasangan | Panel |
| Arus nominal | 7.5 A |
| Material shell | Baja |
| Gaya terminasi | Solder |
| Ukuran shell | 2 (A) |
| Berfilter | Berfilter |
| Penarafan IP | Plug |
| Jumlah posisi | 15 posisi |
| Kategori produk | Konektor D-Sub standar |
Show 13 more specs
| Jumlah baris | 2 baris |
|---|---|
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor D-Sub - densitas standar |
| Suhu operasi maksimum | + 105 °C |
| Pelapisan shell | Timah |
| Tegangan nominal | 100 VDC |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor D-Sub |
| Boardlocks item | dengan Boardlocks |
| Suhu operasi minimum | - 25 °C |
| Jenis kontak | Machined kontak |
| Material isolasi | Plastic, tinggi Temperature |
| Material kontak | Paduan tembaga |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 241A16110X: Sudut siku. Pemasangan disenaraikan sebagai Sudut siku. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Baja. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
745410-7
konektor D-Sub standar HD-20 9P plug 459
59S2RK-40MT5-D right angle plug PCB w. housing
MWDM2L-37S-4K5-10S
konektor D-Sub Micro-D
MWDM2L-25SBS-.125
konektor D-Sub Micro-D MICR D PCB CON 25SKT CNT
KJL6T15B35SN21
konektor D-Sub standar
R185439020
konektor RF / konektor koaksial 7 / 16 M SQF C50
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.