Butiran produk
konektor D-Sub standar FCT D-SUB lurus PC plug 25 PN dengan SNAPIN
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Imej
Klik untuk besarkan.
Specifications
| Jantina penyambung | Plug (Male) |
|---|---|
| Jantina penyambung | Pin (Male) |
| Pemasangan | Lurus |
| Kategori produk | Konektor D-Sub standar |
| Arus nominal | 7.5 A |
| Subkategori | Konektor D-Sub |
| Penarafan IP | IP20 |
| Pitch item | 2.84 mm |
| Jumlah baris | 2 baris |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
| Berfilter | Tanpa filter |
| Jenis produk | Konektor D-Sub - densitas standar |
Show 3 more specs
| Suhu operasi maksimum | + 130 °C |
|---|---|
| Jumlah posisi | 25 posisi |
| RoHS item | E |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 173109-0076: Lurus. Pemasangan disenaraikan sebagai Lurus. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Katalog juga menyenaraikan nilai pengedapan atau perlindungan IP20. Semak dengan keperluan persekitaran sebenar dalam RFQ. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
03S12L-000S3
RF konektor Accessories OPEN
2430K80-PT2-40G
40 GHz RL-17.7dB VNA kabel: 2.4 plug ke K jack using Phasetest2
057-0862-000
konektor D-Sub standar
M80-4711405
7+7 Pos. female DIL 24-28 AWG kabel konektor kit, tidak Jackscrews
L17H2140130
D-Sub Dualport konektor D-SUB, Stamped Signal 3A, Dual Port sudut siku PCB through-hole, F=19.05 mm (.750in), 9 / 15 (pin / soket), Flash emas, Bright timah Shell, 4-40 Threaded Rear Insert, 4*Arrowhead Boardlock
095-902-535-006
RP-SMA Straight Plug to RP-SMA Straight Bulkhead Jack RG-316 50 Ohm 6 Inches
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.