Butiran produk
konektor D-Sub kontak campuran FCT ML D-SUB sudut siku PC receptacle 11W1
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Imej
Klik untuk besarkan.
Specifications
| Jantina penyambung | Female |
|---|---|
| Pemasangan | Panel |
| Pemasangan | Sudut siku |
| Arus nominal | 5 A |
| Material shell | Baja |
| Jumlah posisi | 11 posisi |
| Penamatan | 11W1 |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor D-Sub kontak campuran |
| Suhu operasi maksimum | + 130 °C |
| Pelapisan shell | Timah |
| Kategori produk | Konektor D-Sub kontak campuran |
Show 6 more specs
| Subkategori | Konektor D-Sub |
|---|---|
| Kemasan | Bulk |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
| Insulation item | Insulated |
| Material isolasi | Polyester |
| Material kontak | Paduan tembaga |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 173107-0601: Panel. Pemasangan disenaraikan sebagai Panel. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Baja. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
131-6701-416
RF konektor koaksial konektor SMC jack BULKHEAD FRONT mounting 50 Ω
RV6MJKUTO-S1
konektor modular / konektor Ethernet CAT6+ jack ORANGE 1 PC PER PACK
N3100BA-0008
N plug crimp for RG8
1417294
konektor modular / konektor Ethernet VS-08-RJ45-5- Q / IP67 TIA568A
L17H1772131
D-Sub Dualport konektor D-SUB STACKED
M80-8541442
7+7 Pos. male DIL vertikal through-board konektor tidak Latches
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.