Butiran produk
konektor RF / konektor koaksial sudut siku plug
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Plug |
|---|---|
| Pemasangan | Panel |
| Polaritas | standar |
| Gaya terminasi | kabel - solder |
| Resistansi isolasi | 5000 MΩ |
| Finishing bodi | Emas |
| Produk | Konektor |
| Kategori produk | Konektor RF / konektor koaksial |
| Frekuensi minimum | - |
| Frekuensi maksimum | 10 GHz |
| Seri RF | FMC |
| Gaya bodi | Sudut siku |
Show 16 more specs
| Jenis produk | Konektor RF / konektor koaksial |
|---|---|
| Suhu operasi maksimum | + 105 °C |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Tegangan nominal | 335 V |
| Isolasi | Tidak terisolasi |
| Material bodi | Tembaga berilium |
| Impedansi | 50 Ohm |
| Siklus mating | 100 Cycles |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Interkoneksi RF |
| Orientasi | Sudut siku |
| Jenis kabel | RTK-FS 085, UT 85 |
| Suhu operasi minimum | - 40 °C |
| Jenis kontak | Pin (Male) |
| Terminasi kontak | Solder |
| Material kontak | Kuningan |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 16S201-271L5: Panel. Pemasangan disenaraikan sebagai Panel. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Tembaga berilium. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
K85X-CA-37S-R30
konektor D-Sub standar D37 F SODR CUP FRMD RND RIV J / S 30U F
70091910
Automotive konektor LA TERM
A95T60-85T-
SMA polaritas terbalik jack bulkhead IP67 mated ke TNC polaritas terbalik plug using .085 semi-rigid
BKAD1-125-30101
konektor D-Sub standar
MWDM1L-15P-6K1-18B
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 15CNT pin #26AWG
7029-4646
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.