Butiran produk
konektor D-Sub standar D-SUB konektor solder pin .370"
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | soket |
|---|---|
| Jantina penyambung | Socket (Female) |
| Pemasangan | Sudut siku |
| Pemasangan | Through-hole |
| Arus nominal | 5 A |
| Material shell | Baja |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Insert Arrangement item | A15 |
| Ukuran shell | 2 (A) |
| Berfilter | Tanpa filter |
| Penarafan IP | Receptacle |
| Jumlah posisi | 15 posisi |
Show 13 more specs
| Kategori produk | Konektor D-Sub standar |
|---|---|
| Jumlah baris | 2 baris |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor D-Sub - densitas standar |
| Suhu operasi maksimum | + 125 °C |
| Pelapisan shell | Timah |
| Tegangan nominal | 125 V |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor D-Sub |
| Boardlocks item | tanpa Boardlocks |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
| Pitch item | 2.74 mm |
| Material kontak | Paduan tembaga |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 164A10179X: Sudut siku. Pemasangan disenaraikan sebagai Sudut siku. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Baja. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
M80-5425005
25+25 Pos. male DIL horizontal SMT konektor Jackscrews
MWDM1L-25S-6K5-48M
konektor D-Sub Micro-D mikro D PREWIRED CON 25CNT soket #26AWG
A39D30-316-
SMA plug sudut siku ke MCX plug using RG316
FCE17A15SA400
konektor D-Sub standar .318 sudut siku soc brkt brdlock 4-40
MWDM2L-100SCBRT-.150
konektor D-Sub Micro-D MICR D PCB 100SKT .150"TAIL nikel
33DVIS-24P1IFN
HDMI, Displayport dan DVI konektor
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.