Butiran produk
konektor D-Sub densitas tinggi 78P D-SUB plug lurus solder CUP panel MNT
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | Male |
|---|---|
| Pemasangan | Lurus |
| Pemasangan | Panel |
| Arus nominal | 3 A |
| Material shell | Baja |
| Gaya terminasi | Solder |
| Berfilter | Tanpa filter |
| Jumlah posisi | 78 posisi |
| Kemasan | Tray |
| Kategori produk | Konektor D-Sub densitas tinggi |
| Jumlah baris | 3 baris |
| Pelapisan kontak | Emas |
Show 8 more specs
| Jenis produk | Konektor D-Sub densitas tinggi |
|---|---|
| Suhu operasi maksimum | + 125 °C |
| Pelapisan shell | Timah |
| Tegangan nominal | 60 V |
| RoHS item | Ya |
| Subkategori | Konektor D-Sub |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
| Material kontak | Paduan tembaga |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 163A16639X: Lurus. Pemasangan disenaraikan sebagai Lurus. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Baja. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
MWDM3L-21P-4K1-18P
konektor D-Sub Micro-D
FMCN1901
2.4mm Female Connector Clamp/Solder Attachment for FM-SR086ALTN, FM-SR086TBJ, FM-SR086TBJ, FM-SR086CUTN-STR, RG405
A60T95-L195-
SMA polaritas terbalik plug ke TNC polaritas terbalik jack bulkhead using JBY195
MWDM5L-9GP-6K1-36S1
konektor D-Sub Micro-D mikro D rakitan pin CON 9CNT #26AWG
190180024
12103506-MR
Automotive konektor TERM RING BATT SN PLTD UNSLD
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.