Butiran produk
konektor D-Sub standar 9 POS M PC seng
Nombor bahagian (MPN)
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan untuk sourcing pengeluaran
pemasangan kabel RF khusus dari lukisan berorientasikan pengeluaran dengan semakan keserasian, panduan MOQ dan sokongan sourcing cost-down.
Apa yang perlu disediakan sebelum RFQ Input yang jelas mengurangkan tekaan dan mempercepatkan jawapan berguna. ⌄
- • Kongsi MPN rujukan, bahagian pasangan atau jenama asal jika penting untuk semakan.
- • Tambah BOM, pembahagian kuantiti dan permintaan tahunan jika projek melebihi jumlah prototaip.
- • Lampirkan lukisan, helaian data atau keperluan kritikal untuk impedans, frekuensi, pemasangan dan penyalutan.
Specifications
| Jantina penyambung | pin |
|---|---|
| Jantina penyambung | Pin (Male) |
| Pemasangan | Lurus |
| Pemasangan | Through-hole |
| Arus nominal | 5 A |
| Material shell | Baja |
| Gaya terminasi | Through-hole |
| Insert Arrangement item | E09 |
| Ukuran shell | 1 (E) |
| Berfilter | Tanpa filter |
| Penarafan IP | Plug |
| Jumlah posisi | 9 posisi |
Show 12 more specs
| Kategori produk | Konektor D-Sub standar |
|---|---|
| Jumlah baris | 2 baris |
| Pelapisan kontak | Emas |
| Jenis produk | Konektor D-Sub - densitas standar |
| Suhu operasi maksimum | + 125 °C |
| Pelapisan shell | seng |
| Tegangan nominal | 125 V |
| Subkategori | Konektor D-Sub |
| Boardlocks item | tanpa Boardlocks |
| Suhu operasi minimum | - 55 °C |
| Pitch item | 2.74 mm |
| Material kontak | Paduan tembaga |
Penerangan
Data rujukan semasa untuk 161A10069X: Lurus. Pemasangan disenaraikan sebagai Lurus. Jika had panel, pemasangan tembus panel atau bebibir penting, hantar dimensi bersama RFQ. Bahan disenaraikan sebagai Baja. Ini membantu semakan, tetapi tidak menggantikan pengesahan struktur projek penuh. Gunakan halaman ini untuk penyaringan sebelum RFQ, bukan sebagai kelulusan akhir.
Gunakan halaman ini untuk menyaring sebelum RFQ. Laluan bekalan dan pengeluaran khusus MOQ 200+ disahkan selepas semakan lukisan/spesifikasi/BOM.
Penyambung serupa
Anda mungkin juga berminat dengan model ini:
47630-1011
HDMI, Displayport dan DVI konektor HDMI receptacle MID mounting tipe
M80-273MA06-00-00
6 Pos. male SIL kabel Housing, terbalik Fix
RF058-05SR3-06SP3-0300
RF rakitan kabel 50 Ω RG 58 rakitan kabel
6001-1041-010
TNC / lurus jack female solder clamp untuk .085'' / 50 SR emas REAR MOUNT|PANEL SEALED
67800-5011
I / O konektor HIGHSPEED CONN.1.27 VERT.SMT solder TAIL
5747841-4
konektor D-Sub standar plug FRNT MTL SHL 15
Carian MPN Menyokong padanan tepat, awalan dan separa. ⌄
Penafian
Nama pengeluar, tanda dagangan, simbol dan nombor bahagian digunakan untuk pengenalan dan rujukan silang sahaja. Cstone Technology ialah rakan pembekalan eksport berpangkalan di China untuk alternatif yang serasi dan tidak bergabung dengan jenama asal. Tanda dagangan kekal hak milik pemilik masing-masing. Kesesuaian akhir disahkan melalui semakan lukisan/spesifikasi semasa RFQ.