LMR-LW195-BULK
주파수
11.67 dB
WhatsApp — 빠른 응답
리드타임: 3–6주 | MOQ: 200+개
이미지
클릭하여 확대
제품 이미지
LMR-LW195-BULK product photo
LMR-LW195-BULK product photo
Specifications
Specifications for LMR-LW195-BULK
주파수(최대)8 GHz
Generic Name 항목LMR-LW195
Flex 유형Flexible
임피던스 (Ω)50 Ohm
Dielectric 유형Foam PE
Velocity of Propagation 항목80 %
젠더0.195 in
젠더PE
아니오. of Shields2
주파수(최대)11.67 dB
RF Shielding 항목90 dB
Max Operating Temperature 항목85 deg C
Show 6 more specs
Center Conductor 유형Solid
Inner Conductor, Number of Strands 항목1
Minimum Bend Radius, One Time 항목0.5 in
Minimum Bend Radius, Repeated 항목2 in