| Rosenberger ne | C004-B1-500-C |
|---|---|
| Channels | n.a. |
| Technology | Radio Frequency |
| Category | Kabelové sestavy |
| Name | kabel sestava |
| Business Area | Automotive |
| In-řada / Inter-řada | Inter-řada |
| konektor typ (End A) | RoPD panel zástrčka |
| konektor typ (End B) | kabel, plain cut surface bez konektor |
| řada | kabel, plain cut surface, RoPD |
| Pohlaví | panel zástrčka, bez konektor |
| Sales Unit | 150 |
Show 2 more specs
| Balení | box |
|---|---|
| Country of Origin | Hungary |
Popis
Similar Connectors
You might also be interested in these models:
FMSC10-06303
3-slot TRB RFI Dust Cap 6.0" mosaz chain
SMPM8900-0050-1.4
1 Watt 50 Ω SMPM zásuvka termination 50 GHz VSWR1.4